Kup/Sprzedaj Ethereum

W tym artykule będziemy odkrywać to, w jaki sposób kupić oraz posługiwać się Ethereum. Będziemy wyjaśniać szczegółowo jak posługiwać się tą kryptowalutą ale jeśli wolałbyś dowiedzieć się uż czegoś, kliknij tutaj aby kupić i sprzedać Ethereum wraz z brokerem online Plus500 przez CFDs. Na ich oficjalnej stronie znajdziesz wszystkie istotne informacje dotyczące inwestowania w Ethereum. W jakimkolwiek przypadku, jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej o tym jak działa Ethereum, wyjaśnimy Tobie wszystko czego będziesz potrzebował wiedzieć o działaniu Ethereum, będziemy wyjaśniać wszystko co powinieneś wiedzieć w tym artykule (76,4% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty twoich pieniędzy).

Istotne waluty były jednymi z najbardziej znaczących rozwojów w świecie finansów w przeciągu ostatnich kilki lat. Kryptowaluty lub wirtualne waluty nie należą do wyznaczonego kraju i mają świetne zalety wśród standardowych walut. Jedne z tych walut, drugie najważniejsze na świecie, jest powielane. Zostało to utworzone w roku 2015 jako oficjalna waluta technologii nazwana Ethereum. Chociaż najlepiej znana kryptowaluta to wciąż Bitcoin, ether osiągnął siłę w przeciągu ostatnich miesięcy i jest znajduje się na pozycji sam jako doskonała alternatywa od kiedy maksymalna wartość przewyższa to, że wszystkie inne kryptowaluty takie jak Litecoin, Bitcoin Cash, Nem, Dash oraz Ripple.

cotización y valor por adquirir la moneda a través de coinbase

Ethereum jest systemem opierającym się na technologii blokady, która jest używana do tworzenia zdecentralizowanych aplikacji. Nie tylko ta funkcja ether jest elektroniczną walutą ale jest ona również używana dla Ethereum handlującymi transakcjami. Na jego początku, waluta etheru była cytowana jako 2.8$ i nawet przed jej utworzeniem, waluta stale zaczęła wzrastać – obecnie została uznana za drugą najbardziej stosowną kryptowalutę. W maju 2017 roku jego wartość osiągnęła ponad 200$ – prawdziwy, błyskawiczny wzrost.

Jakie czynniki determinują cenę Ethereum?

Przed wyjaśnieniem tego jak kupić Ethereum, czujemy, że ważne jest na początku przeprowadzić krótką dyskusję na temat ceny Ethereum. Jakie czynniki determinują wartość etheru spadające w dół oraz zwiększające się? Wyjaśnimy te czynniki, więc będziesz mógł podjąć najlepszą w możliwych decyzji w chwili zakupu lub sprzedaży Ethereum.

Vender bitcoin

Jak wcześniej wspomnieliśmy, ether nie jest prostą cyfrową walutą ale również formą międzynarodowej płatności za umowy zarządzane w Ethereum. Skutkiem tego, główna przyczyna wariacji w cenie etheru jest blisko powiązana ze zmianami, które pojawiają się wewnętrznie w tej platformie kryptowalutowej.

Ethereum stale się rozwija oraz okresowo osiąga kamienie milowe zwane “twardymi widelcami” Te twarde widelce są odpowiedzialne za zmianę parametrów operujących platformą co oznacza, że od momentu gdy jeden z tych twardów widelców się pojawia, poprzednia wersja platformy nie jest już dłużej kompatybilna z nową wersją.

Każdy w “twardych widelców” został zaprojektowany w celu stabilizacji oraz przedstawienia udogodnień dla platformy Ethereum, jednakże, występowanie twardych widelców spowoduje podniesienie ceny lub jej obniżenie. Stopniowo wartość platformy etheru oraz Ethereum nadal wzrasta, ponieważ więcej i więcej światowej klasy banków stosuje to, aby umocnić przeprowadzanie swoich transakcji online wliczając w to Bank Ameryki oraz UBS.

Jako, że może się to wydać ironiczne, Bitcoin oraz jego spełnianie się na rynku kryptowalutowym jest zewnętrznym czynnikiem, który ma największy wpływ na cenę etheru. To w nawiązaniu do faktu, iż Bitcoin jest główną oraz najbardziej popularną kryptowalutą, przynajmniej teraz; a kiedy wartość wzrasta znacznie, wszystkie z tych kryptowalut mają pozytywny wpływ. Ether jest drugą istotną kryptowalutą, jedną z tych, która na rynku jest najbardziej dotknięta przez te zmiany na rynku. Wartość etheru różni się ale generalnie znajduje się wśród tych kryptowalut, które osiągnęły największy wzrost wartości w 2022 roku.

Ether jest podzielony na mniejsze części, odpowiednio nazywane finney, szabo, shannon, babbage, lovelace i wei. Każda z tych części jest równa tysiącu razy mniejszym częściom. Na przykład to mogłoby oznaczać, że jeden tysiąc finney jest równy jednemu etherowi.

Dlaczego kupić Ethereum?

Naturalnie ta decyzja należy do Ciebie. Niemniej jednak jest wiele opinii, które możesz znaleźć na znanych forach dotyczących rynków. Na przykład są pewni ludzie, którzy mówią, że jest wiele powodów aby kupywać kryptowaluty w tym momencie. Ta opinia głównie wynika z potrzeby przeprowadzania transkacji pieniężnych bez ograniczeń nałożonych przez różne konwencjonalne waluty oraz kursy wymiany, których wszystkie kraje używają obecnie.

ethe-pl-graf

Kiedy jesteśmy całkowicie przekonani o fakcie, iż eter na pewno wzrośnie w wartości na przyszłość, zamawianie etheru powinno zawsze zostać wykonane przez wiarygodnego brokera. Według nas, Plus500 pasuje do tego projektu. Jego uregulowania oraz warunki ułatwiają zamawianie oraz sprzedaż tej kryptowaluty – będziemy o tym więcej rozmawiać później. W każdym bądź razie, nie powinieneś zapominać, że są zawarte trzy ryzyka i mimo, że wartość etheru wzrosła aż do teraz, zawsze jest możliwy spadek w przyszłości.

Na chwilę obecną, krótko analizujemy zalety zakupu Ethereum w czasie teraźniejszym.

  • Jeśli chcesz kupić kryptowaluty nie jest konieczne podawanie jakichkolwiek osobistych informacji oraz nie ponosisz ryzyka upadającej ofiary aby zidentyfikować kradzież lub jakikolwiek inny rodzaj cyber przestępstwa. Jednakże, handlarze kryptowalutami wciąż będą siebie nawzajem pytać starym pytaniem: czy istnieje zagrożenie bycia oszukanym? Krótka odpowiedź brzmi tak, od kiedy ten typ ryzyka będzie zawsze wszechobecny w teraźniejszości we wszystkich formach konwencjonalnych oraz cyfrowych transakcji zawierających pieniądze, walutę lub jakikolwiek inny typ kapitału. Jednak to nie powinien być powód dla którego rezygnujesz z pomysłu zakupu Ethereum od ręki, odkąd to platforma jest wyposażona w system szyfrowania, który utrudnia każdemu efektywnie złapać oszusta. Co więcej, jego twórcy umieścili na miejscach zespoły ponoszące odpowiedzialność za kontrolę bezpieczeństwa platformy.
  • Jego zmienność jest kolejną zaletą. Bez zwątpienia, wartość kryptowalut oraz etheru w zasadzie ma wielkie wzloty i upadki. Dla osób lubiących analizować rynek i tych, którzy lubią wysokie ryzyko inwestycyjne, to może okazać się wielką zaletą, odkąd te waluty mogą podlegać wielkim wahaniom w swoich walutach i mogą być przekonwertowane w inny atrakcyjny przedmiot.
  • Zakup oraz sprzedaż z Ethereum jest prosta i niezawodna, jeśli rwykonuje się to z brokerem prestiżowym takim jak Plus500. Ten broker jest rozliczony przez międzynarodowe organy regulujące oraz posiada potężną handlującą platfromę, która jest łatwa i przyjemna w użyciu dla początkujących oraz ekspertów. Co więcej, ten broker akcpetuje depozyty przez PayPal. Bądź ostrożny, po prostu to, że posługiwanie się oprogramowaniem jest proste, nie znaczy, że uczyniony zysk będzie – jest również możliwa utrata pieniędzy, bądź mądry, Twój kapitał jest zagrożony.
  • Możliwe jest zakupienie etheru z gdziekolwiek na świecie a w rezultacie  przeprowadzanie transakcji w tej walucie. Wszystko, czego potrzebujesz to komputer lub urządzenie mobilne takie jak smartfon lub tablet, który pozwoli Ci na dostęp do niezawodnego brokera – raczej jeden akceptujący PayPal – w przypadku zakupu Ethereum.
  • Te transakcje mogą być wykonywane 24 godziny na dzień, 365 dni w roku.

criptomonedas en España

  • Przeciwnie do Bitcoin, który ma ograniczoną ofertę – z końcową datą twórczości 2140, oferowanie etheru jest nieograniczone. Nie ma maksymalnego limitu co do ilości tej kryptowaluty, która będzie utworzona i ta oferta będzie zależna od jego “górniczych” i od twóców Ethereum.
  • Stale wzrastająca wartość. Ether zademonstrował, że utrzyma wzrastającą wartość. Od lutego do marca 2017 roku sama, jego waluta wzrosła więcej niż 40%, Jego bieżący rynek kapitalizacji był wartościowany na 2 biliony $. Oczekiwań, że ta wartość będzie nadal wzrastać jest wiele i bardzo prawdopodbne, że to będzie zrealizowane odnośnie części do faktu, iż tego roku, Ethereum spodziewa się wejścia nowych kontraktów z wielkimi korporacjami takimi jak Microsoft.
  • Szybkość dokonywanej transakcji również jest czymś, do czego Ethereum zmierza. Transakcje Bitcoin są również powolniejsze i mogą zająć do 10 minut aby potwierdzić, gdzie transakcje ether zajmują jedynie 15 sekund aby zostały potwierdzone.

W dodatku odnośnie ryzyka utraty pieniędzy w sprzedaży jest również szansa na to, że Ethereum straci na wartości. Jedną rzeczą dobrą o CFD jest to, że dokonują możliwie krótkie handle tą kryptowalutą oraz zarabiają zyski nawet jeśli ich wartość spada.

Skąd pochodzi Ethereum i jak to nabywasz?

Ethereum narodziło się z kampanii crowdfundingowej. Podczas przedsprzedaży kryptowalut, która miała miejsce w roku 2014, całkowita objętość oraz zakres emisji waluty był zdefiniowany. Z czasem, 60 milionów etherów zostało utworzonych dla ich dystrybucji przedsprzedażowych. Z tego, 12 milionów poszło ku rozwojowi funduszy, inna część była rozprowadzana do walut współpracowników oraz deweloperów a przypomnienie szło do Fundacji Ethereum. Jak w przypadku jego emisji, 5 etherów zostało utworzonych na każdy blok, można powiedzieć, że każde 15-17 sekund, czas, który zajmuje blok. “Górniczy” to osoba, która tworzy waluty i która jest odpowiedzialna za ulepszanie transakcji oraz różnych procesów. W wymianie, górniczy otrzymują ethery jako płatność; ta sama rzecz tyczy się Bitcoint.

Z czasem, 2 lub 3 etery będą wysyłane do innego górniczego, który był zdolny do znalezienia rozwiązania problemu ale którego blok nie został zawarty. To się nazywa nagroda wuja/ciotki.

Powszechne wątpliwości dotyczące Ethereum

Jeśli nadal masz wątpliwości dotyczące procesu zamówienia Ethereum, w następujących paragrafach postaramy się Tobie odpowiedzieć na najbardziej powszechne pytania, jakie ludzie zadają nam przed podjęciem decyzji o zakupie tej kryptowaluty.

conexión de divisas

Podczas gdy ludzie mają wątpliwości co do legalności tych kryptowalut, powiemy, że teraz te waluty są całkowicie legalne prawie wszędzie na świecie, z wyjątkiem pewnych krajów mających specyficzne, ustalone prawa, które tylko ich państwowa waluta używa do wykonywania finansowych operacji. Inne państwa muszą również ustalić regulacje dotyczące kryptowalut, które powinny zostać ocenione przed wykonaniem transakcji tymi typami walut z granicami tych terytoriów.

Chcę kupić Ethereum, jak to zrobić?

W przypadku kupienia Ethereum, wszystko czego potrzebujesz to utworzenie konta bezpłatnego brokera, który oferuje możłiwość kupienia i sprzedaży kryptowalut. To oświadczenie jest ważne dla UK ale również dla innych krajów, gdzie językiem powszednim jest język angielski. Te kraje to np. Irlandia, Australia itd.

Ponieważ, celem – online lub konwecjonalnie – firmy jest utworzenie zysku oraz uniknięcie oszystw, od kiedy w dodatku wydaje się być godny zaufania, oferuje możliwość używania PayPal. Plus500 jest jednym z nawiarygodniejszych brokerów online i jest rozliczony oraz nadzorowany przez Cyprus CySEC tak samo jak zatwierdzony przez Brytyjskie FCA.

Jeśli chciałbyś handlować Ethereum z CFD przez Plus500, znajdziesz instrukcje na oficjalnej stronie brokera dotyczące tego jak utworzyć konto, które wtedy pozwoli Tobie na zakup i sprzedaż przedmiotów w Ethereum. Aby ułatwić proces, kliknij tutaj aby przeniść się do sekcji wyjaśniającej jak trade Ethereum CFDs w Plus500 bez płatności oraz prowizji (76,4% rachunków detalicznych CFD odnotowuje straty).